DAT Computer Concepts specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych usług w dziedzinie zarządzania projektami. Od początku naszego istnienia z powodzeniem zapewnialiśmy profesjonalne wsparcie – zarówno jeśli chodzi o produkty jak i usługi – wiodącym firmom polskim i zagranicznym.

Na rynku światowym, nie tylko w przedsiębiorstwach tradycyjnie zorientowanych na projekty, jak budownictwo czy przemysł lotniczy, ale również w branży telekomunikacyjnej, IT czy bankowości, obserwujemy coraz większe zainteresowanie zarządzaniem projektami. Również na rynku polskim wzrasta świadomość znaczenia zarządzania projektowego dla wzrostu wydajności i efektywności funkcjonowania organizacji, osiągania przewagi nad konkurencją i poprawy wyników biznesowych.
W DAT Computer Concepts wiemy, że sukces każdego projektu zaczyna się od wyboru właściwych narzędzi.

W naszej ofercie znajdą Państwo szereg rozwiązań do zarządzania projektami. Nasi konsultanci w oparciu o analizę Państwa oczekiwań, doradzą przy wyborze rozwiązania najlepiej spełniającego Państwa potrzeby. Oferujemy szeroki zakres usług, od wdrożenia po usługę wsparcia działającego systemu. Nasi pracownicy służą swoją wiedzą, doświadczeniem i umiejętnościami, wspierając klientów w efektywnym i skutecznym zarządzaniu projektem na każdym jego etapie.

How to contact us

DAT Computer Concepts Sp. z o.o.
21F Jezdziecka Str.
05-077 Warszawa-Wesola
Poland

Telephone: +48 22 401 22 02/03
Fax: +48 22 401 22 04

info@datcc.pl
www.datcc.pl